Pomóżmy zwierzętom...

Więcej…POMÓŻMY ZWIERZĘTOM PRZETRWAĆ ZIMĘ

Świetlica szkolna w dniach od 27 listopada do 7 grudnia 2018 r. zorganizowała zbiórkę dla zwierząt z Przytuliska w Wodzisławiu Śl. Pomogliśmy w ten sposób bezdomnym

Więcej…

 

Spotkanie ze św. Mikołajem

Więcej…

W dniu 6 grudnia 2018 r. tradycyjnie Św. Mikołaj wraz ze swoją klasą zawitał do naszej szkoły odwiedzając poszczególne klasy. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z długo wyczekiwanego fajnego dnia.

Więcej…

 

Górnik

Więcej…Z okazji Dnia Górnika w  dniu 27. 11. 2018r. odbyło się spotkanie z  P. Jerzym Grabcem, który odwiedził  klasę  I i III. Gość przybył do szkoły w galowym stroju górniczym i opowiadał o ciężkiej pracy na kopalni. Po spotkaniu dzieci miały okazję przymierzyć czako górnicze i zrobić sobie zdjęcie.

Więcej…

 

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Więcej…W poniedziałek 26 listopada w naszej szkole zrobiło się bardzo kolorowo, a to za sprawą wielu pluszaków, które przybyły wraz z dziećmi z okazji DNIA MISIA. W bibliotece szkolnej można było obejrzeć wystawę książek, wystawę prac plastycznych przygotowaną przez klasę IV b oraz gazetkę tematyczną. Dla młodszych były kolorowanki, a dla starszych quiz z nagrodami. Bibliotekę szkolną odwiedziła także pani Justyna Brysz wraz z uczniami. Poniżej pamiątkowe zdjęcia.

Więcej…

 

SKO

Więcej…W naszej szkole rusza Szkolna Kasa Oszczędności! SKO PKO Banku Polskiego to największy, najstarszy i najbardziej rozpoznawalny w Polsce program edukacji finansowej, dedykowany uczniom w wieku 5- 13 lat. SKO zachęca najmłodszych do oszczędzania i zdobywania wiedzy z zakresu finansów, ucząc gospodarności, wytrwałości i zaradności.

Więcej…

 

Dzień lat 70-tych

Więcej…Z inicjatywy Rady Młodzieżowej 23 listopada 2018 r. w naszej szkole odbył się Dzień Lat 70-tych. 61 uczniów przebrało się w różnorodne, barwne stroje pasujące idealnie do tych lat. Komisja konkursowa składająca się z p. dyrektora i członków Rady przyznała następujące miejsca:

Więcej…

 

Nagrodzeni w konkursie "1,2,3 - Polska!"

Więcej…19 listopada 2018 r. Marta Kacprzak, Jakub Kwaśnica, Nikodem Zychma i Paweł Mruzek uczestniczyli w uroczystej gali podsumowującej wojewódzki konkurs "1,2,3 - Polska!" na spot promujący wartości patriotyczne.Gala odbyła się w katowickiej siedzibie śląskiego oddziału IPN-u.

Więcej…

 

Międzynarodowy Dzień Tolerancji

Więcej…Piątek, 16 listopada wyglądał w naszej szkole zupełnie inaczej niż zwykle, dlatego iż obchodziliśmy Dzień Tolerancji. Dzień ten stał się okazją do zastanowienia się nad własną postawą m.in.: wobec przedstawicieli innych religii, kultur, ras a także tych, których poglądy i tradycje różnią się od naszych

Więcej…

 

Nagroda dla najlepszych czytelników

Więcej…

W październiku – Międzynarodowym Miesiącu Bibliotek Szkolnych najwięcej książek wypożyczyła klasa V a, która otrzymała dyplom i słodki poczęstunek.

Serdecznie gratulujemy!!!

 

Uroczystość 100 rocznicy ....

Więcej… W dniu 11 listopada 2018 r. w Szkole Podstawowej im. Wincentego Woźniaka w Czyżowicach odbyła się uroczysta akademia z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Część artystyczną przygotowaną przez uczniów

Więcej…

 

100 rocznica odzyskania niepodległości

Więcej…Szkoła Podstawowa w Czyżowicach zaprasza mieszkańców Czyżowic na uroczystość 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Szczegóły na plakacie.

 
Reklama
Reklama

Reklama

Reklama
Odwiedza nas
Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości 
Pomożesz?
Reklama
Licznik odwiedzin
Odsłon : 1247321