Dzień Dziecka i Sportu w SP Czyżowice

Więcej…W dniu 31.05.2019 w naszej szkole zawieszono zajęcia dydaktyczne, by na sportowo spędzić tradycyjny Dzień Dziecka. Do wyboru były 2 formy aktywności:

1. Pieszy rajd leśnymi ścieżkami.
2. Trójbój lekkoatletyczny.

Więcej…

 

Sukcesy piłkarskie chłopców z gimnazjum

Więcej…W dniu 29.05.2019r na nowym boisku typu Orlik przy SP Turza odbył się ostatni turniej piłki nożnej uczniów z klas gimnazjalnych. Turniej ten był też gminną eliminacją do dalszych etapów turnieju piłki nożnej 5 cio osobowej.

Więcej…

 

Lekcja SKO i wycieczka do banku

Więcej…26 maja odbyły się w naszej szkole pierwsze lekcje SKO. Uczestniczyli w nich uczniowie klasy 1b oraz 2b, którzy poznawali podstawowe pojęcia związane z historią i funkcjami pieniądza. Zajęcia poprowadziły panie Weronika i Ewelina z placówki banku PKO z Wodzisławia Śląskiego.

Więcej…

 

Bieg na orientację konikiem czyżowickich juniorów.

Więcej…

Bieg na orientację konikiem czyżowickich juniorów.

Więcej…

 

I Gminna Olimpiada Lekkoatletyczna

Więcej…W dniu 16.05.2019r. na nowym obiekcie sportowym w SP Rogów odbyła się I Gminna Olimpiada Lekkoatletyczna pod patronatem Wójta Gminy Gorzyce. Konkurencje sportowe obejmowały: sztafetę 4 x 160m (długość bieżni) oraz tradycyjny 4 bój lekkoatletyczny – bieg na 60m, rzut piłeczką palantową, skok w dal oraz biegi długie: 600m dziewczyny, 1000m chłopcy.

Więcej…

 

Stomatolog w klasie I

Więcej…W dniu 15 maja 2019 r klasy I odwiedziła pani stomatolog, która  rozmawiała z dziećmi o profilaktyce dbania o swoje zęby. Pani dentystka zademonstrowała przyrządy, które wykorzystuje  w swojej pracy. Na koniec dzieci otrzymały kolorowe dyplomy.

Więcej…

 

II miejsce w konkursie informatycznym

Więcej…14 maja 2019 r. w Zespole Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim odbył się finał X Powiatowego Konkursu Informatyczno-Elektronicznego. Wzięło w nim udział 20 uczniów ze szkól podstawowych i gimnazjów z terenu powiatu wodzisławskiego, którzy zostali wyłonieni wśród ponad 140 uczestników eliminacji mających miejsce w marcu 2019 r. Do finał zakwalifikowali się również nasi uczniowie:

Więcej…

 

Szkolna wycieczka do Londynu

Więcej…W dniach 3 maja do 11 maja, uczniowie naszej szkoły przebywali na wycieczce szkolnej w Londynie. Opiekę nad nami sprawowali: pani Sonia Strużyk-Pawliczek wraz z panem Markiem Kuraszem oraz kilkoro opiekunów spoza naszej szkoły. Organizatorem był Harcerski Klub Podróżnika - Róża Wiatrów. Naszym

Więcej…

 

Sukcesy naszych najmłodszych

Więcej…Na początku kwietnia br. został rozstrzygnięty ogólnopolski konkurs OLIMPUSEK dla klas I-III. Nasi uczniowie znaleźli się w gronie laureatów, zajmując czołowe miejsca. Wyniki prezentują się

Więcej…

 

Finał „Z podwórka na..."

Więcej…Finał województwa śląskiego – „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku 2019”
Drużyna U 10 Stadion Śląski w Chorzowie

W dniu 11.04.2019r drużyna U10 (rocznik 2009 i młodsi) ze Szkoły Podstawowej im Wincentego Woźniaka w Czyżowicach wzięła udział w finale wojewódzkim Turnieju „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”

Drużyna zdobyła kwalifikacje

Więcej…

 

Laureat WKP z matematyki

Więcej…W dniu 5 kwietnia 2019r w Centrum Kulturalno – Edukacyjnym w Czerwionce Leszczynach odbyła się uroczysta gala wręczenia tytułów laureata Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla najlepszych uczniów województwa śląskiego. Uroczystość była prowadzona przez Kuratorium Oświaty w Katowicach. Z naszej szkoły po raz drugi, tytuł laureata z konkursu matematycznego zdobył KACPER WOJAK z klasy 8a. Kacper zdobył

Więcej…

 
Więcej artykułów…