III a i III b na przedstawieniu

Więcej…W dniu 19 października 2017 r. trzecioklasiści pojechali do Jastrzębie Zdroju na przedstawienie "Karolcia".

Sztukę wystawił Teatr Nowoczesny z Krakowa.

Więcej…

 

Spotkanie ze strażakiem

W dniu 6 października 2017r. w ramach lekcji edukacji dla bezpieczeństwa uczniowie klas III uczestniczyli w spotkaniu ze strażakiem - panem Marianem Muchą. Tematem spotkania było przypomnienie uczniom zasad bezpiecznego zachowania w domu, szkole oraz przedstawienie podstawowych zasad postępowania w przypadku powstania pożaru lub innego niebezpiecznego zdarzenia.

Więcej…

 

Ku pamięci Wincentego Woźniaka

Więcej…W minioną środę, tj. 04.10.2017 r., w murach naszej szkoły gościliśmy niezwykłe osobistości, czyli uczniów patrona podstawówki - Wincentego Woźniaka. Swoją obecnością zaszczycili nas:

Więcej…

 

Flypark

Więcej…Uczniowie klasy IIb gimnazjum w Czyżowicach, z inicjatywy Marty Kacprzak, wzięli udział w konkursie zorganizowanym przez Fly Park w Radlinie, który polegał na napisaniu ciekawego

Więcej…

 

Wybory do Rady Młodzieżowej 2017/2018

Więcej…W dniu 27 września 2017 r. na terenie świetlicy szkolnej odbyły się wybory do nowej RADY MŁODZIEŻOWEJ, w których udział wzięło 363 uczniów z klas od 1 do 7 oraz oddziały gimnazjum. Uczniowie wybrali 10 swoich przedstawicieli spośród 44 kandydatów.

Więcej…

 

Zebranie rodziców

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Wincentego Woźniaka w Czyżowicach serdecznie zaprasza na spotkanie z rodzicami, które odbędzie się 20 września 2017 r. (środa) o godzinie 17:00 na patio (część gimnazjalna).

Ze względu na wagę przedstawianych informacji prosimy o obecność wszystkich rodziców.

 

Inauguracja roku szkolnego 2017/2018

Więcej…Pierwszy dzwonek w tym roku zadzwonił wyjątkowo 4 września. Tego dnia w Szkole Podstawowej im. Wincentego Woźniaka w Czyżowicach odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Uczniowie szkoły podstawowej i oddziałów gimnazjalnych, nauczyciele oraz rodzice zgromadzeni na sali gimnastycznej zostali powitani przez dyrektora szkoły Aleksandra Kuczę.

Więcej…

 
Reklama
Reklama

Reklama
Odwiedza nas
Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 
Pomożesz?
Reklama
Licznik odwiedzin
Odsłon : 955810