Konkurs "Wielkanocna Pisanka" - wyniki

Więcej…Wyniki Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Wielkanocna Pisanka" pod patronatem Dyrektora RODN "WOM" w Katowicach.

W dniu 24 marca w Szkole Podstawowej im.Wincentego Woźniaka w Czyżowicach, komisja w składzie: mgr Mariola Grabiec, mgr Anna Pająk, mgr Aleksandra Dziuba spośród 307 nadesłanych prac postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

Więcej…

 

Konkurs logicznego myślenia

Dnia 10 marca 2017r. odbył się w naszej szkole Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia. Laureatem konkursu został Patryk Śmiałek uczeń klasy Vb, a wyróżnienia uzyskali: Jessika Orzechowska i Aleksandra Goik z kl.IIIb, Aleksandra Kowalska z kl.Va oraz Nadia Blutko, Emilia Błaszczok z kl.VIa.

Serdecznie gratulujemy wysokich wyników w konkursie.

 

Nocka w świetlicy szkolnej.

Więcej…Z dnia 10 na 11 marca odbyła się nocka w świetlicy szkolnej, w ramach kółka plastycznego. Spotkałyśmy się o godz. 19-tej, żeby najpierw przygotować materace do spania i poukładać śpiwory. Wcześniej oczywiście przypomniałyśmy sobie regulamin, którego trzeba było przestrzegać.

Więcej…

 

Rekrutacja na rok szkolny 2017/2018

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Wincentego Woźniaka w Czyżowicach ogłasza zapisy dzieci do klas I na rok szkolny 2017/2018.

Terminy rekrutacji:

Więcej…

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny

Szkoła Podstawowa im. Wincentego Woźniaka w Czyżowicach zaprasza do udziału w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Wielkanocna pisanka" pod honorowym patronatem Dyrektora RODN „WOM” w Katowicach .

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych.

Termin nadsyłania prac do 24 marca 2017 r.

REGULAMIN KONKURSU

 

Z wizytą w schronisku

Więcej…9 marca br. przedstawiciele Aktywu bibliotecznego naszej szkoły wraz z p. Gabrielą Swoboda odwiedzili wodzisławskie Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt „Koty, psy i my”, w celu przekazania zebranych darów. Pan Rafał Połednik, który opiekuje się tamtejszymi zwierzętami oprowadził nas po terenie,

Więcej…

 

MISS I MISTER SZKOŁY 2017

Więcej…Tradycją w naszej szkole stały się WYBORY MISS I MISTER, które co roku wzbudzają wiele emocji. Tak było i tym razem. W dniu 8 marca do konkursu przystąpiło 7 kandydatów.

Uczniowie przedstawiali się w humorystyczny, zabawny sposób, następnie przy pomocy kolegów, bądź koleżanek lub solo wykonali swoje mini show. W ostatniej konkurencji prezentowali

Więcej…

 
Więcej artykułów…
Reklama
Reklama

Reklama
Zagłosuj!
Odwiedza nas
Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 
Pomożesz?
Reklama
Licznik odwiedzin
Odsłon : 873163