Zielona Szkoła - Jastrzębia Góra 2017

Więcej… W dniu 1 maja 2017r. uczniowie z klas 3a oraz 3b wyjechali na "zieloną szkołę" do Jastrzębiej Góry. O 7 rano rodzice pożegnali swoje pociechy i pozostawili je pod opieką wychowawców P. Michaliny Kucza, P. Marty Kasznia oraz p. Justyny Brysz. Kierownikiem wyjazdu został Aleksander Kucza. Uczniowie przez 2 najbliższe tygodnie będą przebywać w hotelu Vis.

Więcej…

 

Konkurs „Ilustracja do mojej..."

W Szkolnym konkursie plastyczno – literackim dla klas I – VI „Ilustracja do mojej ulubionej książki” komisja w składzie: pani mgr Paulina Sosnecka – pedagog i pani mgr Gabriela Swoboda – bibliotekarz, spośród 25 prac wyłoniła następujących zwycięzców:

Kategoria klas I – III:

Więcej…

 

Wycieczka do Raciborza

Więcej…21 kwietnia 2017 roku uczniowie klas I, II a, II b, II c oraz III c pojechali do Raciborza. W Raciborskim Centrum Kultury zobaczyli przedstawienie pt:"Jaś i Małgosia" a w muzeum mieli okazję podziwiać wystawy m.in. sprzętu dentystycznego, sztukę sakralną, browarnictwa. Największym powodzeniem cieszyła się jednak mumia egipska,sprowadzona do Raciborza jako prezent ślubny.

Więcej…

 

Wesołego Alleluja

Więcej…

 

Konkurs matematyczny - Kangur

16 marca 2017 r. nasi uczniowie brali udział w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny. Najlepszy wynik w naszej szkole uzyskał Patryk Śmiałek - uczeń kl. Vb, który może pochwalić się wynikiem bardzo dobrym. Wyróżnienia w Kangurze zdobyli uczniowie: Koczy Dagmara kl.IIa, Kajzerek Martyna kl.IIIa, Marcol Anna kl.Va.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Wręczenie nagród.

Więcej…5 kwietnia 2017 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Wielkanocna pisanka".

Więcej…

 

Na niebiesko dla autyzmu

Więcej…Światowy Dzień Wiedzy o Autyzmie to święto obchodzone corocznie 2 kwietnia, mające na celu podnoszenie świadomości społecznej na temat autyzmu. W tym roku, po raz drugi Szkoła Podstawowa w Czyżowicach włączyła się w obchody Światowego Dnia Autyzmu. 3 kwietnia, na znak solidarności z osobami dotkniętymi autyzmem, dzieci naszej szkoły ubrały się na niebiesko.

Więcej…

 
Więcej artykułów…
Reklama
Reklama

Reklama
Zagłosuj!
Odwiedza nas
Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 
Pomożesz?
Reklama
Licznik odwiedzin
Odsłon : 895747