Bohater tygodnia w klasie I

Bohater tygodnia to projekt, dzięki któremu dzieci poznają się nawzajem. Każde dziecko przez jeden tydzień zostaje "Bohaterem tygodnia". Przynosi do szkoły zdjęcia, ulubione zabawki, opowiada o sobie,  wybiera zabawy, stoi w pierwszej parze. Może również zaprosić kogoś do szkoły, aby lepiej można byłoby go poznać.

Więcej…

 

XIX edycja Turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

Więcej…W dniu 18.10.2018r na boiskach Ruda w Rybniku odbył się XIX turniej piłkarski o Puchar Tymbarku. Turniej odbywa się w kategoriach wiekowych U8 (2011 i młodsi), U10 (2009-2010) oraz U12 (2008- 07). Nasza szkoła wystawiła drużyny U10 oraz U12. W skład drużyny wchodzi maksymalnie 10 zawodników. Rozgrywki są prowadzone na boiskach o wymiarach Orlika.

Więcej…

 

Turniej o Puchar Wójta Gminy Gorzyce

Więcej…18 października 2018 r. przy GOTSiR "Nautica" w Gorzycach w ramach obchodów "100-lecie niepodległej"  obędzie się  Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Gorzyce. Zapraszamy do udziału.

 

Międzyszkolne Zawody Pływackie

Więcej…W dniu 4.10.2018r na basenie GOSTiR Nautica w Gorzycach odbyły się Międzyszkolne Zawody Pływackie szkół podstawowych. Uczniów podzielono na dwie grupy: roczniki 2008-2011 (klasy I-IV) oraz 2003-2007.
Grupa młodsza startowała na dystansie 25m stylem dowolnym i grzbietowym osobno chłopcy i dziewczyny.

Więcej…

 

Słodziaki

GANG SŁODZIAKÓW– czytaj codziennie!

Czytaj codziennie minimum 10 minut przez 21 dni i zbieraj podpisy rodziców. Za każdy podpis rodzica potwierdzający spędzenie tego czasu z książką, nauczyciel bibliotekarz przyzna nagrodę – naklejkę ze Słodziakiem! Uczeń, który zbierze komplet naklejek i wykona pracę plastyczną do książki „Gang Słodziaków” weźmie udział w konkursie.

Więcej…

 

W Teatrze Ziemi Rybnickiej

Więcej…3 października klasy pierwsze oraz trzecia pojechały do Rybnika, do Teatru Ziemi Rybnickiej na przedstawienie pt :"Co w trawie piszczy". Piękne dekoracje i stroje były głównym atrybutem przedstawienia, które mówiło o prawdziwej przyjaźni.

Więcej…

 

Wybory do Rady Młodzieżowej

Więcej…W dniu 28 września 2018 r. na szkolnym patio zostały przeprowadzone wybory do Samorządu Uczniowskiego, w których udział wzięły wszystkie klasy. Głosowało 284 uczniów.

Nad całością w sposób bardzo sumienny czuwała komisja wyborcza w składzie:

Więcej…

 

Europejski Tydzień Sportu

Więcej…Europejski Tydzień Sportu, to ogólnoeuropejska kampania, realizowana pod hasłem " Bądź aktywny", mająca zachęcić dzieci i młodzież do aktywnego trybu życia. Jest inicjatywą Komisji Europejskiej mającej promować sport i aktywność fizyczną w całej Europie. W ramach tej akcji, w Szkole Podstawowej w Czyżowicach, w dniu 27.09.2018 r., odbyły się zawody lekkoatletyczne dla

Więcej…

 

"Rok dla Niepodległej"

Więcej…Nasi uczniowie biorą udział w konkursach Kuratorium Oświaty w Katowicach w ramach projektu "Rok dla Niepodległej".

Więcej…

 

Zawody sportowe

Więcej…Szkoła Podstawowa w Czyżowicach oraz Uczniowski Klub Sportowy "SPARTA" Czyżowice zapraszają

Więcej…

 

Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020

Informacje dla uczniów klas 8 i 3 gimnazjum, kandydatów do publicznych szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2019/2020. TUTAJ

 

 
Więcej artykułów…
Reklama
Reklama

Reklama

Reklama
Odwiedza nas
Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 
Pomożesz?
Reklama
Licznik odwiedzin
Odsłon : 1198165