II b w Wodzisławiu Sl.

Więcej…

W dniu 8 marca br. klasa II b wraz z panią wychowawczynią Joanną Sokół i panią bibliotekarką Gabrielą Swoboda udała się do wodzisławskiego muzeum na lekcję o legendach. Legendy dot. oczywiście miasta Wodzisławia, a były to m.in. legenda o „Złotej kołysce” i „Szarej Damie”.

 

Więcej…

 

VII szkolny turniej Quarto

Więcej…Dnia 3 marca 2017 r. w świetlicy szkolnej odbył się kolejny Szkolny Turniej Quarto, na który uczniowie czekali z niecierpliwością, a przygotowania i treningi trwały parę dni. W rozgrywkach udział wzięło 28 uczestników z klas I-VI. Podczas gry emocje były ogromne i rosły z minuty na minutę. Dzieci w trakcie gry

Więcej…

 

Czytelnictwo w lutym

Więcej…Podsumowanie wypożyczeń w naszej szkolnej bibliotece w miesiącu luty.

 

Dyskoteka karnawałowa klasy IIIa

Więcej…Czwartek 23.02 był długo wyczekiwanym przez dzieci dniem, ponieważ w tym dniu nasza sala zamieniła się w salę dyskotekową. Uczniowie byli przebrani w stroje karnawałowe i dyskotekowe, również zadbali o odpowiednie fryzury.

Więcej…

 

Szkolny konkurs

Szkolny konkurs plastyczno – literacki dla klas I – VI „Ilustracja do mojej ulubionej książki”.

Zasady:

Więcej…

 

Zabawa karnawałowa

Więcej…Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej im. Wincentego Woźniaka w Czyżowicach serdecznie zaprasza na zabawę karnawałową.

Szczegóły na plakacie.

 

Poczta walentynkowa

Więcej…W dniach od 9-14 lutego 2017 r. Rada Młodzieżowa w naszej szkole zorganizowała pocztę walentynkową. Były różne upominki, listy, prezenty i ręcznie wykonane kolorowe kartki, które sprawiły wielką radość obdarowanym.

Więcej…

 
Więcej artykułów…
Reklama
Reklama

Reklama
Zagłosuj!
Odwiedza nas
Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości 
Pomożesz?
Reklama
Licznik odwiedzin
Odsłon : 873175