Pasowanie na czytelnika

Więcej…W dniu 3I marca br. w naszej szkole odbyła się uroczystość pasowania uczniów klasy I na czytelnika biblioteki szkolnej. Na pasowanie przybyła klasa I wraz z wychowawczynią  Panią Mirosławą Nogły oraz Pan dyrektor Aleksander Kucza. Występy Aktywu

Więcej…

 

Miss i Mister Junior

Więcej…29 marca 2017 r. odbyły się wybory Miss i Mister Junior dla kl. I-III zorganizowane przez Radę Młodzieżową, w których startowało 11 kandydatów. Poszczególni uczestnicy mieli do wykonania różne zadania punktowane przez jury w skali od 1-5. Najpierw przedstawili się w zabawny, humorystyczny sposób mówiąc parę słów o sobie w kilku zdaniach.

Więcej…

 

Czytelnictwo w marcu

Więcej…Podsumowanie wypożyczeń w naszej szkolnej bibliotece w miesiącu marcu.

 

Konkurs "Wielkanocna Pisanka" - wyniki

Więcej…Wyniki Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Wielkanocna Pisanka" pod patronatem Dyrektora RODN "WOM" w Katowicach.

W dniu 24 marca w Szkole Podstawowej im.Wincentego Woźniaka w Czyżowicach, komisja w składzie: mgr Mariola Grabiec, mgr Anna Pająk, mgr Aleksandra Dziuba spośród 307 nadesłanych prac postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

Więcej…

 

Konkurs logicznego myślenia

Dnia 10 marca 2017r. odbył się w naszej szkole Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia. Laureatem konkursu został Patryk Śmiałek uczeń klasy Vb, a wyróżnienia uzyskali: Jessika Orzechowska i Aleksandra Goik z kl.IIIb, Aleksandra Kowalska z kl.Va oraz Nadia Blutko, Emilia Błaszczok z kl.VIa.

Serdecznie gratulujemy wysokich wyników w konkursie.

 

Nocka w świetlicy szkolnej.

Więcej…Z dnia 10 na 11 marca odbyła się nocka w świetlicy szkolnej, w ramach kółka plastycznego. Spotkałyśmy się o godz. 19-tej, żeby najpierw przygotować materace do spania i poukładać śpiwory. Wcześniej oczywiście przypomniałyśmy sobie regulamin, którego trzeba było przestrzegać.

Więcej…

 

Rekrutacja na rok szkolny 2017/2018

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Wincentego Woźniaka w Czyżowicach ogłasza zapisy dzieci do klas I na rok szkolny 2017/2018.

Terminy rekrutacji:

Więcej…

 
Więcej artykułów…
Reklama
Reklama

Reklama
Zagłosuj!
Odwiedza nas
Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 
Pomożesz?
Reklama
Licznik odwiedzin
Odsłon : 895751