Gminny Turniej Piłki Nożnej 5-cio osobowej

Więcej…W dniu 26.10.2017r na boisku Orlik w Gorzycach, odbył się tradycyjny już Gminny Turniej Piłki nożnej 5-cio osobowej.

W turnieju wystąpiły reprezentacje szkół z gminy Gorzyce w kategoriach klas 4-6. Czyżowice, Gorzyce, Turza, Rogów, Gorzyczki

Turniej odbywał się w systemie „każdy z każdym”, toteż każda drużyna rozegrała

Więcej…

 

Lekcja przedsiębiorczości

Więcej…24 października 2017 r. klasy czwarte wraz wychowawcami gościły w firmie Euroclas, która zajmuje się produkcją, handlem oraz obróbką drewna. Uczniowie mogli zaobserwować etapy produkcji jednocześnie przebywając na terenie całego zakładu. Atrakcją było wyjście na najwyższy szczyt budynku,

Więcej…

 

Powiedz grypie stop

W związku z okresem wzrastających zachorowań na grypę i przypadki grypopodobne Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Rybniku opracował materiały edukacyjno-informacyjne, z którymi warto się zapoznać.

Więcej…

 

Najładniejsze zakładki do książki

W Szkolnym Konkursie Plastycznym dla kl. I – III „Najładniejsza zakładka do książki” zorganizowanym przez p. G. Swoboda wzięło udział 44 uczniów. Jury w składzie: p. psycholog Katarzyna Matysiak i p. pedagog Paulina Sosnecka-Oleś postanowiły przyznać następujące miejsca:

Więcej…

 

Konkurs "Portret Patrona"

Więcej…W związku z 15 rocznicą nadania naszej szkole im. Wincentego Woźniaka został ogłoszony konkurs plastyczny pt "Portret Patrona". Za organizację i przeprowadzenie konkursu plastycznego  odpowiedzialne były panie: M. Kramarczyk, M. Nogły i M Bura.

Więcej…

 

I Otwarty Turniej Quarto

Więcej…

20 października 2017 r. na terenie świetlicy szkolnej odbył się I OTWARTY TURNIEJ

QUARTO.

 

Więcej…

 

Podwójne święto w czyżowickiej szkole

Więcej…13 października 2017 roku nasza szkoła miała podwójną okazję do świętowania.Obchodziliśmy 15 rocznicę nadania naszej szkole imienia Wincentego Woźniaka a także DEN. Świętowanie rozpoczęliśmy od Mszy świętej pod przewodnictwem ks.Ł. Szromka. Dalszy ciąg uroczystości odbył się na sali gimnastycznej. Zaprezentowali się przedstawiciele wszystkich etapów edukacyjnych.

Więcej…

 
Więcej artykułów…
Reklama
Reklama

Reklama
Odwiedza nas
Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 
Pomożesz?
Reklama
Licznik odwiedzin
Odsłon : 987125