Dzień babci i dziadka

Więcej…„Dziadek to czułe słowo….
Babcia to ciepły gest…”

Klasa III a nie zapomniała o swoich babciach i dziadkach. Chociaż ich święto przypadało 21 i 22 stycznia, uczniowie 13 lutego zaprezentowali swoje nieprzeciętne umiejętności artystyczne przed zacną publicznością. Było wesoło i poważnie, wzruszająco i śpiewająco.

Więcej…

 

Zabawa karnawałowa w III b

Więcej…„Karnawał”
Już Karnawał włożył maskę,
Drzwi otworzył z hukiem, z trzaskiem!
Wpadł jak wicher do pokoju,
W czym?
W karnawałowym stroju
- Cześć.
Przybiegłem w odwiedzimy,
Mam wstążeczki i cekiny,
Nut wesołych dwie kieszenie
I do tańca ZAPROSZENIE.

Więcej…

 

Zbiórka dla zwierząt

Aktyw biblioteczny wraz z p. G. Swoboda organizuje zbiórkę mokrej i suchej karmy dla psów i kotów z wodzisławskiego Stowarzyszenia na Rzecz Zwierząt. Koce i miski mile widziane. Zbiórka potrwa do końca lutego. Przyniesioną karmę należy składać w bibliotece szkolnej. Za wszystkie dary serdecznie dziękujemy w imieniu wodzisławskiego stowarzyszenia.

 

Zaprośmy Anioły do Szkoły

Więcej…Dnia 6 lutego br odbyło się rozstrzygnięcie III Powiatowego Konkursu Plastycznego „ZAPROŚMY ANIOŁY DO SZKOŁY – ANIOŁY Z RÓŻNYCH STRON ŚWIATA” dla klas I-III. Spośród 104 nadesłanych prac, komisja konkursowa w składzie:

Więcej…

 

Bal karnawałowy w 1a

Więcej…6 lutego odbył się KLASOWY BAL PRZEBIERAŃCÓW dla pierwszoklasistów. Wszyscy uczniowie wcielili i się w różne postacie bajkowe. Pojawili się muszkieterowie, sportowcy, księżniczki, anioły, czarownice, kotki. Uczniowie bawili się wyśmienicie,

Więcej…

 

Dzień babci i dziadka w III b

Więcej…W naszej klasie zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień wspaniały, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To czas pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Dnia 11 stycznia w naszym Domu Kultury w Czyżowicach odbyła się ta wspaniała impreza. Na wstępie

Więcej…

 

Jak czytają nasze dzieci?

Więcej…

Po I półroczu roku szkolnego 2016/17 pierwsze miejsce w czytelnictwie zajmują:

Więcej…

 
Więcej artykułów…
Reklama
Reklama

Reklama
Zagłosuj!
Odwiedza nas
Naszą witrynę przegląda teraz 49 gości 
Pomożesz?
Reklama
Licznik odwiedzin
Odsłon : 873178