Bohater tygodnia cd

Zapraszamy to fotorelacji kolejnych bohaterów klasy I a.

Więcej…

 

Szkolny konkurs recytatorski

Więcej…W ubiegły czwartek w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski przeznaczony dla uczniów klas IV - VI. W potyczkach wzięło udział czternaścioro młodych recytatorów, którzy prezentowali wybrane wiersze oraz fragmenty prozy.

Więcej…

 

„Ja i mój zawód w przyszłości”

6 lutego 2019r jury w Powiatowym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śląskim rozstrzygnęło konkurs „Ja i mój zawód w przyszłości”. Wpłynęło 20 prac konkursowych. W tym 3 prace z naszej szkoły: Emilii Błaszczok i Magdaleny Jakubczyk, Majki Machnik i Martyny Sikory oraz Pawła Mojżesza i Kamila Czoka z VIIIa.

Więcej…

 

Rekrutacja do klasy pierwszej

Zgłoszenia i rekrutacja
na rok 2019/2020 - do klasy pierwszej
Szkoły Podstawowej im. Wincentego Woźniaka
w Czyżowicach

Więcej…

 

TABLICA FOTOGRAFII

Więcej…W dniu 4 lutego została otwarta kolejna wystawa z cyklu kolorowych tablic zainicjowanych przez Radę Młodzieżową.

Więcej…

 

Dzień Bezpiecznego Internetu

Więcej…5 lutego obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu. To dobry moment, by

Więcej…

 

Karnawałowy bal klasy I a

Więcej…W poniedziałek 4  lutego 2019 r.  klasa I a bawiła się na balu karnawałowym.  Były konkursy, zabawy oraz wspaniałe kreacje pierwszaków.

Więcej…

 

IV OTWARTY TURNIEJ QUARTO

Więcej…W dniu 25 stycznia na świetlicy szkolnej odbył się kolejny IV Otwarty Turniej Quarto, w którym udział wzięło 32 uczniów. Kolejne etapy konkursu rozgrywano w III kategoriach wiekowych: kl. I-III, IV-VI oraz VII-VIII i gimn.
Jak zwykle

Więcej…

 

27 finał WOŚP

Więcej…27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sztabie Szkoły Podstawowej im. Wincentego Woźniaka w Czyżowicach za nami!

13 stycznia 2019r. w Sztabie od 15.00 nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi szkoły czekali na stawienie się wolontariuszy w celu rozliczenia kwoty zebranej do puszek WOŚP. W tym roku 30 wolontariuszy od

Więcej…

 

Z wizytą w ZPSWR w Wodzisławiu Śl.

Więcej…19 grudnia uczniowie klasy 5a wraz z panią Iwoną Sypień wzięli udział w Biesiadzie Bożonarodzeniowej zorganizowanej przez Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Wodzisławiu Śląskim. Uroczystość rozpoczęła się w pobliskim kościele, gdzie mogliśmy obejrzeć niezwykłe przedstawienie

Więcej…

 

Tablica pozdrowień

Więcej…Rada Młodzieżowa w dniach od 10 do 14 grudnia zorganizowała dla wszystkich klas tablicę pozdrowień, na której znalazły się przeróżne kolorowe, miłe i ciekawe pozdrowienia skierowane dla koleżanek, kolegów, nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi naszej szkoły. Kto czytał uważnie zawsze mógł znaleźć coś dla siebie.

 

Więcej…

 
Więcej artykułów…
Reklama
Reklama

Reklama

Reklama
Odwiedza nas
Naszą witrynę przegląda teraz 51 gości 
Pomożesz?
Reklama
Licznik odwiedzin
Odsłon : 1344557