Ciekawy pokaz

W dniu 07.03.2019 odbył się, po raz pierwszy w naszej szkole, pokaz przeprowadzony przez firmę Prevac z Rogowa. Na zaproszenie

Więcej…

 

Konkurs SKO rozstrzygnięty!

Więcej…Dnia 04.03 został podsumowany szkolny konkurs plastyczny SKO „Promujemy oszczędzanie”.

Więcej…

 

Bohater tygodnia cd

Zapraszamy to fotorelacji kolejnych bohaterów klasy I a.

Więcej…

 

Szkolny konkurs recytatorski

Więcej…W ubiegły czwartek w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski przeznaczony dla uczniów klas IV - VI. W potyczkach wzięło udział czternaścioro młodych recytatorów, którzy prezentowali wybrane wiersze oraz fragmenty prozy.

Więcej…

 

„Ja i mój zawód w przyszłości”

6 lutego 2019r jury w Powiatowym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śląskim rozstrzygnęło konkurs „Ja i mój zawód w przyszłości”. Wpłynęło 20 prac konkursowych. W tym 3 prace z naszej szkoły: Emilii Błaszczok i Magdaleny Jakubczyk, Majki Machnik i Martyny Sikory oraz Pawła Mojżesza i Kamila Czoka z VIIIa.

Więcej…

 

Rekrutacja do klasy pierwszej

Zgłoszenia i rekrutacja
na rok 2019/2020 - do klasy pierwszej
Szkoły Podstawowej im. Wincentego Woźniaka
w Czyżowicach

Więcej…

 

TABLICA FOTOGRAFII

Więcej…W dniu 4 lutego została otwarta kolejna wystawa z cyklu kolorowych tablic zainicjowanych przez Radę Młodzieżową.

Więcej…

 

Dzień Bezpiecznego Internetu

Więcej…5 lutego obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu. To dobry moment, by

Więcej…

 

Karnawałowy bal klasy I a

Więcej…W poniedziałek 4  lutego 2019 r.  klasa I a bawiła się na balu karnawałowym.  Były konkursy, zabawy oraz wspaniałe kreacje pierwszaków.

Więcej…

 

IV OTWARTY TURNIEJ QUARTO

Więcej…W dniu 25 stycznia na świetlicy szkolnej odbył się kolejny IV Otwarty Turniej Quarto, w którym udział wzięło 32 uczniów. Kolejne etapy konkursu rozgrywano w III kategoriach wiekowych: kl. I-III, IV-VI oraz VII-VIII i gimn.
Jak zwykle

Więcej…

 

27 finał WOŚP

Więcej…27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sztabie Szkoły Podstawowej im. Wincentego Woźniaka w Czyżowicach za nami!

13 stycznia 2019r. w Sztabie od 15.00 nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi szkoły czekali na stawienie się wolontariuszy w celu rozliczenia kwoty zebranej do puszek WOŚP. W tym roku 30 wolontariuszy od

Więcej…