Czytelnictwo w styczniu

Więcej…Styczniowe podsumowanie wypożyczeń w naszej szkolnej bibliotece.

 

Noworoczne spotkanie w 1a

Więcej…11 stycznia w naszej szkole odbyło się Noworoczne Spotkanie. Uczniowie klasy pierwszej na uroczystość zaprosili swoich rodziców, babcie i dziadków. Program artystyczny został podzielony na dwie części. W pierwszej części przedstawiono jasełka, w drugiej wiersze i piosenki dla babci i dziadka. Mali artyści znakomicie wcielili się w swoje role. Dzieci poprzez

Więcej…

 

Z wizytą w przedszkolu

Więcej…9 stycznia 2016 r. pierwszoklasiści zostali zaproszeni przez grupę Żabek z Przedszkola w Czyżowicach na przedstawienie. Przedszkolaki pod kierunkiem swoich wychowawczyń pani Judyty Procek i pani Joanny Bober zaprezentowały jasełka po śląsku. Dzieci miały okazję odnowić swoje przyjaźnie podczas wspólnej zabawy.

Więcej…

 

Sukces naszej uczennicy w ogólnopolskim konkursie!

Więcej…"Do czego MORZE służyć może?” to tytuł ogólnopolskiego konkursu plastycznego zorganizowanego przez Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej. Na konkurs wpłynęło 4812 prac plastycznych z całej Polski. Wśród nich także prace uczniów naszej szkoły. Ogromnie się cieszymy, że doceniono pracę naszej uczennicy MARTYNY CECOT, z klasy IIa. Martynka otrzymała wyróżnienie i wspaniałe nagrody. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Wyniki Archimedes Plus Matematyka

7 listopada odbyła się w naszej szkole ogólnopolska olimpiada wiedzy matematycznej Archimedes Plus Matematyka Plus. Wśród 30 osób klas III-VI laureatami zostali:

Więcej…

 

Wesołych Świąt

Więcej…

 

Czytelnictwo w grudniu

Więcej…Grudniowe podsumowanie wypożyczeń w naszej szkolnej bibliotece.

 
Więcej artykułów…
Reklama
Reklama

Reklama
Zagłosuj!
Odwiedza nas
Naszą witrynę przegląda teraz 43 gości 
Pomożesz?
Reklama
Licznik odwiedzin
Odsłon : 873175