Miss & Mister 2018

Więcej…Tradycją w naszej szkole stały się już od paru lat w dniu 8 marca Wybory MISS I MISTER dla klas od IV-VI. W tym roku startowało 8 uczestników. Zadaniem każdego z nich było zabawne, krótkie przedstawienie się, druga konkurencja polegała na zaprezentowaniu się w mini show, a ostatnia to już była twórcza praca polegająca na zrobieniu „profesjonalnego”

Więcej…

 

Projekt edukacyjny klasy Va „Książka, którą polecam...”

Więcej…Pod koniec lutego br. zakończono realizację projektu edukacyjnego w klasie Va. Zadaniem uczniów było przeczytanie dowolnej książki z regałów opisanych: Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa i....

Więcej…

 

Szkolny konkurs patriotyczny

Więcej…

7 marca br. w bibliotece szkolnej odbył się konkurs recytatorski „Patriotyzm w sercu dziecka”. Został on zorganizowany z okazji obchodzonego w tym roku 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczestnikami konkursu byli uczniowie wszystkich klas: od I SP do III gimnazjum, którym przysłuchiwał się pan dyrektor Aleksander Kucza, zaproszony jako gość.

Więcej…

 

Kacper Wojak z tytułem laureata

Kacper Wojak, uczeń klasy 7a uzyskał tytuł Laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki. Serdeczne gratulacje dla Kacpra oraz Pani Anny Jurczyk za przygotowanie do konkursu.

 

Projekt „Czyżowianie"

Więcej… Projekt „Czyżowianie”… teraz w Szkole Podstawowej im. Wincentego Woźniaka w Czyżowicach.

Tradycją w Gimnazjum im. ks. dr Gustawa Klapucha w Czyżowicach był realizowany cyklicznie projekt „Czyżowianie”, będący prezentacją sylwetek mieszkańców wsi ważnych dla sołectwa i szkoły. Edukacja regionalna była istotnym elementem realizowanego w szkole programu wychowawczego. Zazwyczaj projekt był realizowany

Więcej…

 

Wizyta II LO

Więcej…22 lutego gościliśmy przedstawicieli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych II Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi im. ks. prof. J. Tischnera w Wodzisławiu Śląskim. Podczas spotkania uczniom klas trzecich został przedstawiony

Więcej…

 

Rekrutacja na rok szkolny 2018/2019

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Wincentego Woźniaka w Czyżowicach ogłasza zapisy dzieci do klas I na rok szkolny 2018/2019.

Termin składania pisemnych zgłoszeń rodziców dzieci zamieszkałych w obwodzie publicznej szkoły podstawowej do klasy I w roku szkolnym 2018/2019

Więcej…

 

Światowy Dzień Kota

Więcej…W styczniu br. podjęto działania w związku z realizacją projektu edukacyjnego, który zakończył się 16 lutego br. obchodami Światowego Dnia Kota. Zadaniem uczniów kl. I – III było wykonanie pracy plastycznej kota, dowolną techniką. W realizację projektu zaangażowali się wszyscy wychowawcy klas młodszych.

Więcej…

 

Wojewódzki konkurs plastyczny

Szkoła Podstawowa im. Wincentego Woźniaka w Czyżowicach zaprasza do udziału w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „WIELKANOCNY BARANEK

Regulamin można pobrać TUTAJ.

Więcej…

 

Spotkanie z policjantem

W dniach 14.02 oraz 19.02 na terenie szkoły odbyły się pogadanki z policjantem. Naszym gościem był asp. sztab. Patryk Błasik z Wydziału ds. Profilaktyki Społecznej Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim.

W pogadankach brały udział klasy

Więcej…

 

Rozstrzygnięcie konkursów bibliotecznych

Konkurs „Książki z imieniem w tytule” kl. II – IV

W styczniowym konkursie bibliotecznym „Książki z imieniem w tytule” wzięło udział 8 uczniów. Po sprawdzeniu prac okazało się, że najwięcej tytułów, w których zawarte jest imię znalazła uczennica klasy III a - Martyna Cecot. Martyna znalazła aż 208 tytułów! Serdecznie gratulujemy!

Konkurs „Kolorowe książki” kl. V – VII

W styczniowym konkursie bibliotecznym „Kolorowe książki” udział wzięło 9 uczniów. Po sprawdzeniu i zliczeniu wszystkich tytułów, okazało się, że najwięcej książek z kolorem w tytule znalazła uczennica klasy VI a - Malwina Dyl. Były to 443 tytuły! Serdecznie gratulujemy!

 
Więcej artykułów…