Nocka w świetlicy

Więcej…W nocy z 19 na 20 marca odbyła się "nocka" w świetlicy szkolnej dla 12 dziewczyn z kółka plastycznego. Plan został całkowicie wypełniony i zrealizowany, a cel integracji grupy i twórczej pracy osiągnięty. Na samym początku przygotowaliśmy naszą świetlicę do spania rozkładając materace i przypomniałyśmy wcześniej podpisany i zatwierdzony regulamin.

Więcej…

 

Wyniki "WIELKANOCNY BARANEK"

WYNIKI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "WIELKANOCNY BARANEK"

W dniu 23 marca 2018r, komisja w składzie : Renata Gołąbek, Magdalena Miśków, Zuzanna Hanc postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

Więcej…

 

Konkurs Recytatorski I-III

Więcej…

Dnia 15 marca br. w bibliotece szkolnej odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas I – III pt. „Słońce, słońce, życie”. W konkursie wzięło udział 16 uczestników.

 

Więcej…

 

Konkurs "Poznajemy kulturę..."

Więcej…W dniu 15.03.2018 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Wodzisławiu Śląskim odbył się konkurs pt. "Poznajemy kulturę Hiszpanii i Włoch" pod honorowym patronatem PODN. Oczywiście nie mogło tam zabraknąć uczniów Naszej szkoły pod opieką p. Anny Hajdugi.

Więcej…

 

Miss & Mister 2018

Więcej…Tradycją w naszej szkole stały się już od paru lat w dniu 8 marca Wybory MISS I MISTER dla klas od IV-VI. W tym roku startowało 8 uczestników. Zadaniem każdego z nich było zabawne, krótkie przedstawienie się, druga konkurencja polegała na zaprezentowaniu się w mini show, a ostatnia to już była twórcza praca polegająca na zrobieniu „profesjonalnego”

Więcej…

 

Projekt edukacyjny klasy Va „Książka, którą polecam...”

Więcej…Pod koniec lutego br. zakończono realizację projektu edukacyjnego w klasie Va. Zadaniem uczniów było przeczytanie dowolnej książki z regałów opisanych: Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa i....

Więcej…

 

Szkolny konkurs patriotyczny

Więcej…

7 marca br. w bibliotece szkolnej odbył się konkurs recytatorski „Patriotyzm w sercu dziecka”. Został on zorganizowany z okazji obchodzonego w tym roku 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczestnikami konkursu byli uczniowie wszystkich klas: od I SP do III gimnazjum, którym przysłuchiwał się pan dyrektor Aleksander Kucza, zaproszony jako gość.

Więcej…

 

Kacper Wojak z tytułem laureata

Kacper Wojak, uczeń klasy 7a uzyskał tytuł Laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki. Serdeczne gratulacje dla Kacpra oraz Pani Anny Jurczyk za przygotowanie do konkursu.

 

Projekt „Czyżowianie"

Więcej… Projekt „Czyżowianie”… teraz w Szkole Podstawowej im. Wincentego Woźniaka w Czyżowicach.

Tradycją w Gimnazjum im. ks. dr Gustawa Klapucha w Czyżowicach był realizowany cyklicznie projekt „Czyżowianie”, będący prezentacją sylwetek mieszkańców wsi ważnych dla sołectwa i szkoły. Edukacja regionalna była istotnym elementem realizowanego w szkole programu wychowawczego. Zazwyczaj projekt był realizowany

Więcej…

 

Wizyta II LO

Więcej…22 lutego gościliśmy przedstawicieli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych II Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi im. ks. prof. J. Tischnera w Wodzisławiu Śląskim. Podczas spotkania uczniom klas trzecich został przedstawiony

Więcej…

 

Rekrutacja na rok szkolny 2018/2019

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Wincentego Woźniaka w Czyżowicach ogłasza zapisy dzieci do klas I na rok szkolny 2018/2019.

Termin składania pisemnych zgłoszeń rodziców dzieci zamieszkałych w obwodzie publicznej szkoły podstawowej do klasy I w roku szkolnym 2018/2019

Więcej…

 
Więcej artykułów…