Z wizytą w ZPSWR w Wodzisławiu Śl.

Więcej…19 grudnia uczniowie klasy 5a wraz z panią Iwoną Sypień wzięli udział w Biesiadzie Bożonarodzeniowej zorganizowanej przez Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Wodzisławiu Śląskim. Uroczystość rozpoczęła się w pobliskim kościele, gdzie mogliśmy obejrzeć niezwykłe przedstawienie

Więcej…

 

Tablica pozdrowień

Więcej…Rada Młodzieżowa w dniach od 10 do 14 grudnia zorganizowała dla wszystkich klas tablicę pozdrowień, na której znalazły się przeróżne kolorowe, miłe i ciekawe pozdrowienia skierowane dla koleżanek, kolegów, nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi naszej szkoły. Kto czytał uważnie zawsze mógł znaleźć coś dla siebie.

 

Więcej…

 

Więcej…Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej im. Wincentego Woźniaka w Czyżowicach zaprasza na zabawę karnawałową. Informacje na plakacie.

 

XIX EDYCJA GÓRY GROSZA

Więcej…Jeden grosz znaczy niewiele, ale GÓRA GROSZA jest największa na świecie. W myśl tej zasady w naszej szkole odbyła się w grudniu kolejna zbiórka monet dla dzieci wychowujących się w domach dziecka i rodzinach zastępczych. Dzięki Waszej ofiarności w tym roku zebraliśmy

Więcej…

 

Jasełka 2018

Więcej…,,Zawsze, ilekroć uśmiechasz się do swojego brata i wyciągasz do niego ręce, jest Boże Narodzenie” – tymi słowami 14 grudnia 2018r. rozpoczęły się szkolne jasełka i kiermasz świąteczny przygotowany przez rodziców. W tym roku organizatorami wieczoru byli uczniowie klas

Więcej…

 

Pomóżmy zwierzętom...

Więcej…POMÓŻMY ZWIERZĘTOM PRZETRWAĆ ZIMĘ

Świetlica szkolna w dniach od 27 listopada do 7 grudnia 2018 r. zorganizowała zbiórkę dla zwierząt z Przytuliska w Wodzisławiu Śl. Pomogliśmy w ten sposób bezdomnym

Więcej…

 

Spotkanie ze św. Mikołajem

Więcej…

W dniu 6 grudnia 2018 r. tradycyjnie Św. Mikołaj wraz ze swoją klasą zawitał do naszej szkoły odwiedzając poszczególne klasy. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z długo wyczekiwanego fajnego dnia.

Więcej…

 

Górnik

Więcej…Z okazji Dnia Górnika w  dniu 27. 11. 2018r. odbyło się spotkanie z  P. Jerzym Grabcem, który odwiedził  klasę  I i III. Gość przybył do szkoły w galowym stroju górniczym i opowiadał o ciężkiej pracy na kopalni. Po spotkaniu dzieci miały okazję przymierzyć czako górnicze i zrobić sobie zdjęcie.

Więcej…

 

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Więcej…W poniedziałek 26 listopada w naszej szkole zrobiło się bardzo kolorowo, a to za sprawą wielu pluszaków, które przybyły wraz z dziećmi z okazji DNIA MISIA. W bibliotece szkolnej można było obejrzeć wystawę książek, wystawę prac plastycznych przygotowaną przez klasę IV b oraz gazetkę tematyczną. Dla młodszych były kolorowanki, a dla starszych quiz z nagrodami. Bibliotekę szkolną odwiedziła także pani Justyna Brysz wraz z uczniami. Poniżej pamiątkowe zdjęcia.

Więcej…

 

SKO

Więcej…W naszej szkole rusza Szkolna Kasa Oszczędności! SKO PKO Banku Polskiego to największy, najstarszy i najbardziej rozpoznawalny w Polsce program edukacji finansowej, dedykowany uczniom w wieku 5- 13 lat. SKO zachęca najmłodszych do oszczędzania i zdobywania wiedzy z zakresu finansów, ucząc gospodarności, wytrwałości i zaradności.

Więcej…

 

Dzień lat 70-tych

Więcej…Z inicjatywy Rady Młodzieżowej 23 listopada 2018 r. w naszej szkole odbył się Dzień Lat 70-tych. 61 uczniów przebrało się w różnorodne, barwne stroje pasujące idealnie do tych lat. Komisja konkursowa składająca się z p. dyrektora i członków Rady przyznała następujące miejsca:

Więcej…