Kacper Wojak z tytułem laureata

Kacper Wojak, uczeń klasy 7a uzyskał tytuł Laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki. Serdeczne gratulacje dla Kacpra oraz Pani Anny Jurczyk za przygotowanie do konkursu.

 

Projekt „Czyżowianie"

Więcej… Projekt „Czyżowianie”… teraz w Szkole Podstawowej im. Wincentego Woźniaka w Czyżowicach.

Tradycją w Gimnazjum im. ks. dr Gustawa Klapucha w Czyżowicach był realizowany cyklicznie projekt „Czyżowianie”, będący prezentacją sylwetek mieszkańców wsi ważnych dla sołectwa i szkoły. Edukacja regionalna była istotnym elementem realizowanego w szkole programu wychowawczego. Zazwyczaj projekt był realizowany

Więcej…

 

Wizyta II LO

Więcej…22 lutego gościliśmy przedstawicieli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych II Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi im. ks. prof. J. Tischnera w Wodzisławiu Śląskim. Podczas spotkania uczniom klas trzecich został przedstawiony

Więcej…

 

Rekrutacja na rok szkolny 2018/2019

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Wincentego Woźniaka w Czyżowicach ogłasza zapisy dzieci do klas I na rok szkolny 2018/2019.

Termin składania pisemnych zgłoszeń rodziców dzieci zamieszkałych w obwodzie publicznej szkoły podstawowej do klasy I w roku szkolnym 2018/2019

Więcej…

 

Światowy Dzień Kota

Więcej…W styczniu br. podjęto działania w związku z realizacją projektu edukacyjnego, który zakończył się 16 lutego br. obchodami Światowego Dnia Kota. Zadaniem uczniów kl. I – III było wykonanie pracy plastycznej kota, dowolną techniką. W realizację projektu zaangażowali się wszyscy wychowawcy klas młodszych.

Więcej…

 

Wojewódzki konkurs plastyczny

Szkoła Podstawowa im. Wincentego Woźniaka w Czyżowicach zaprasza do udziału w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „WIELKANOCNY BARANEK

Regulamin można pobrać TUTAJ.

Więcej…

 

Spotkanie z policjantem

W dniach 14.02 oraz 19.02 na terenie szkoły odbyły się pogadanki z policjantem. Naszym gościem był asp. sztab. Patryk Błasik z Wydziału ds. Profilaktyki Społecznej Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim.

W pogadankach brały udział klasy

Więcej…

 

Rozstrzygnięcie konkursów bibliotecznych

Konkurs „Książki z imieniem w tytule” kl. II – IV

W styczniowym konkursie bibliotecznym „Książki z imieniem w tytule” wzięło udział 8 uczniów. Po sprawdzeniu prac okazało się, że najwięcej tytułów, w których zawarte jest imię znalazła uczennica klasy III a - Martyna Cecot. Martyna znalazła aż 208 tytułów! Serdecznie gratulujemy!

Konkurs „Kolorowe książki” kl. V – VII

W styczniowym konkursie bibliotecznym „Kolorowe książki” udział wzięło 9 uczniów. Po sprawdzeniu i zliczeniu wszystkich tytułów, okazało się, że najwięcej książek z kolorem w tytule znalazła uczennica klasy VI a - Malwina Dyl. Były to 443 tytuły! Serdecznie gratulujemy!

 

Ferie – jeśli nie wyjazd, to co?

Propozycje spędzania wolnego czasu.

Ferie w domu to nuda? Niekoniecznie. Nawet jeśli dziecko nie wyjeżdża na zimowisko, może ten czas spędzić ciekawie. Warto jednak pomyśleć o tym wcześniej i zaplanować ferie tak, aby dziecko nie spędziło ich w całości przed telewizorem czy komputerem. Tym bardziej, że dwa tygodnie zimowej przerwy mają służyć nie tylko odpoczynkowi, ale też rozwijaniu zainteresowań i umiejętności.

Więcej…

 

Pogadanka z policjantem w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo”

Więcej…W dniu 25.01.2018r. klasy I-IV miały okazję spotkać się z policjantem. Naszym gościem był pan dzielnicowy asp. szt. Rafał Witek, który przeprowadził pogadankę z uczniami. Spotkanie to odbyło się w ramach kampanii MSWiA „Kręci mnie bezpieczeństwo”.

Więcej…

 

Podobieństwa i różnice – warsztaty w klasie IVc

Więcej…Drzewo podobieństw i różnic – integracja zespołu klasowego. W dniu 25.01.2018r. na lekcji wychowawczej odbyły się warsztaty integracyjne z pedagogiem szkolnym panią Pauliną Sosnecką-Oleś. Uczniowie zostali podzieleni na zespoły

Więcej…

 
Więcej artykułów…