Nagrodzeni w konkursie "1,2,3 - Polska!"

Więcej…19 listopada 2018 r. Marta Kacprzak, Jakub Kwaśnica, Nikodem Zychma i Paweł Mruzek uczestniczyli w uroczystej gali podsumowującej wojewódzki konkurs "1,2,3 - Polska!" na spot promujący wartości patriotyczne.Gala odbyła się w katowickiej siedzibie śląskiego oddziału IPN-u.

Więcej…

 

Międzynarodowy Dzień Tolerancji

Więcej…Piątek, 16 listopada wyglądał w naszej szkole zupełnie inaczej niż zwykle, dlatego iż obchodziliśmy Dzień Tolerancji. Dzień ten stał się okazją do zastanowienia się nad własną postawą m.in.: wobec przedstawicieli innych religii, kultur, ras a także tych, których poglądy i tradycje różnią się od naszych

Więcej…

 

Nagroda dla najlepszych czytelników

Więcej…

W październiku – Międzynarodowym Miesiącu Bibliotek Szkolnych najwięcej książek wypożyczyła klasa V a, która otrzymała dyplom i słodki poczęstunek.

Serdecznie gratulujemy!!!

 

Uroczystość 100 rocznicy ....

Więcej… W dniu 11 listopada 2018 r. w Szkole Podstawowej im. Wincentego Woźniaka w Czyżowicach odbyła się uroczysta akademia z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Część artystyczną przygotowaną przez uczniów

Więcej…

 

100 rocznica odzyskania niepodległości

Więcej…Szkoła Podstawowa w Czyżowicach zaprasza mieszkańców Czyżowic na uroczystość 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Szczegóły na plakacie.

 

Nagrody w konkursie „Gang Słodziaków”

Więcej…

W szkolnym konkursie czytelniczym dla klas II i III wzięła udział spora liczba uczniów, którzy czytali książki minimum 10 minut dziennie przez 21 dni i do 24 października złożyli w bibliotece szkolnej u p. Gabrieli Swoboda pracę plastyczną dot. „Gangu Słodziaków”.

Więcej…

 

Niepodległa

Więcej…Z okazji Święta Niepodległości nasi uczniowie w ramach zajęć dodatkowych z j. polskiego uczestniczyli w kilku konkursach osiągając sukcesy.

Więcej…

 

Trening

Więcej…UKS sekcja Biegów na Orientację zaprasza wszystkie osoby zainteresowane spędzeniem czasu wolnego AKTYWNIE

Więcej…

 

III Otwarty Turniej Quarto

Więcej… 21 października 2018 r. na terenie świetlicy rozegrany został kolejny turniej

quarto, w którym udział wzięlo 14 uczniów. Gra odbyła się w kategoriach

wiekowych kl. IV-VI oraz VII-VIII i III G. Po trzech godzinach mozolnego

wytężenia umysłu wraz z logicznym myśleniem poznaliśmy wyniki konkursu,

które podajemy poniżej :

Więcej…

 

Bohater tygodnia w klasie I

Bohater tygodnia to projekt, dzięki któremu dzieci poznają się nawzajem. Każde dziecko przez jeden tydzień zostaje "Bohaterem tygodnia". Przynosi do szkoły zdjęcia, ulubione zabawki, opowiada o sobie,  wybiera zabawy, stoi w pierwszej parze. Może również zaprosić kogoś do szkoły, aby lepiej można byłoby go poznać.

Więcej…

 

XIX edycja Turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

Więcej…W dniu 18.10.2018r na boiskach Ruda w Rybniku odbył się XIX turniej piłkarski o Puchar Tymbarku. Turniej odbywa się w kategoriach wiekowych U8 (2011 i młodsi), U10 (2009-2010) oraz U12 (2008- 07). Nasza szkoła wystawiła drużyny U10 oraz U12. W skład drużyny wchodzi maksymalnie 10 zawodników. Rozgrywki są prowadzone na boiskach o wymiarach Orlika.

Więcej…