Niepodległa

Więcej…Z okazji Święta Niepodległości nasi uczniowie w ramach zajęć dodatkowych z j. polskiego uczestniczyli w kilku konkursach osiągając sukcesy.

Więcej…

 

Trening

Więcej…UKS sekcja Biegów na Orientację zaprasza wszystkie osoby zainteresowane spędzeniem czasu wolnego AKTYWNIE

Więcej…

 

III Otwarty Turniej Quarto

Więcej… 21 października 2018 r. na terenie świetlicy rozegrany został kolejny turniej

quarto, w którym udział wzięlo 14 uczniów. Gra odbyła się w kategoriach

wiekowych kl. IV-VI oraz VII-VIII i III G. Po trzech godzinach mozolnego

wytężenia umysłu wraz z logicznym myśleniem poznaliśmy wyniki konkursu,

które podajemy poniżej :

Więcej…

 

Bohater tygodnia w klasie I

Bohater tygodnia to projekt, dzięki któremu dzieci poznają się nawzajem. Każde dziecko przez jeden tydzień zostaje "Bohaterem tygodnia". Przynosi do szkoły zdjęcia, ulubione zabawki, opowiada o sobie,  wybiera zabawy, stoi w pierwszej parze. Może również zaprosić kogoś do szkoły, aby lepiej można byłoby go poznać.

Więcej…

 

XIX edycja Turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

Więcej…W dniu 18.10.2018r na boiskach Ruda w Rybniku odbył się XIX turniej piłkarski o Puchar Tymbarku. Turniej odbywa się w kategoriach wiekowych U8 (2011 i młodsi), U10 (2009-2010) oraz U12 (2008- 07). Nasza szkoła wystawiła drużyny U10 oraz U12. W skład drużyny wchodzi maksymalnie 10 zawodników. Rozgrywki są prowadzone na boiskach o wymiarach Orlika.

Więcej…

 

Turniej o Puchar Wójta Gminy Gorzyce

Więcej…18 października 2018 r. przy GOTSiR "Nautica" w Gorzycach w ramach obchodów "100-lecie niepodległej"  obędzie się  Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Gorzyce. Zapraszamy do udziału.

 

Międzyszkolne Zawody Pływackie

Więcej…W dniu 4.10.2018r na basenie GOSTiR Nautica w Gorzycach odbyły się Międzyszkolne Zawody Pływackie szkół podstawowych. Uczniów podzielono na dwie grupy: roczniki 2008-2011 (klasy I-IV) oraz 2003-2007.
Grupa młodsza startowała na dystansie 25m stylem dowolnym i grzbietowym osobno chłopcy i dziewczyny.

Więcej…

 

Słodziaki

GANG SŁODZIAKÓW– czytaj codziennie!

Czytaj codziennie minimum 10 minut przez 21 dni i zbieraj podpisy rodziców. Za każdy podpis rodzica potwierdzający spędzenie tego czasu z książką, nauczyciel bibliotekarz przyzna nagrodę – naklejkę ze Słodziakiem! Uczeń, który zbierze komplet naklejek i wykona pracę plastyczną do książki „Gang Słodziaków” weźmie udział w konkursie.

Więcej…

 

W Teatrze Ziemi Rybnickiej

Więcej…3 października klasy pierwsze oraz trzecia pojechały do Rybnika, do Teatru Ziemi Rybnickiej na przedstawienie pt :"Co w trawie piszczy". Piękne dekoracje i stroje były głównym atrybutem przedstawienia, które mówiło o prawdziwej przyjaźni.

Więcej…

 

Wybory do Rady Młodzieżowej

Więcej…W dniu 28 września 2018 r. na szkolnym patio zostały przeprowadzone wybory do Samorządu Uczniowskiego, w których udział wzięły wszystkie klasy. Głosowało 284 uczniów.

Nad całością w sposób bardzo sumienny czuwała komisja wyborcza w składzie:

Więcej…

 

Europejski Tydzień Sportu

Więcej…Europejski Tydzień Sportu, to ogólnoeuropejska kampania, realizowana pod hasłem " Bądź aktywny", mająca zachęcić dzieci i młodzież do aktywnego trybu życia. Jest inicjatywą Komisji Europejskiej mającej promować sport i aktywność fizyczną w całej Europie. W ramach tej akcji, w Szkole Podstawowej w Czyżowicach, w dniu 27.09.2018 r., odbyły się zawody lekkoatletyczne dla

Więcej…

 
Więcej artykułów…