Wizyta w schronisku dla zwierząt.

Więcej…W sobotnie przedpołudnie 19 listopada br. przedstawiciele Aktywu bibliotecznego wraz z młodszym rodzeństwem i p. Gabrielą Swoboda odwiedzili Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Rybniku – Wielopolu, w celu przekazania zbieranych w październiku i listopadzie potrzebnych dla zwierząt rzeczy. Dla schroniska przekazaliśmy sporą ilość karmy dla psów i kotów, smycze, zabawki, miski oraz koce.

Więcej…

 

Wycieczka do ŚwiataTechniki w Ostravie

Więcej…10 listopada 2016 roku grupa 45 uczniów z klas 4-6 wraz pojechało do Świata Techniki w Ostrawie. Po przyjechaniu do Ostrawy przeszliśmy do budynku muzeum, gdzie wraz z przewodnikiem zwiedziliśmy:

Więcej…

 

Zadbaj o klimat

Więcej…7 listopada w naszej szkole odbyły się warsztaty pt.: „Zadbaj o klimat” przeprowadzone przez Fundacje Ekologiczną Arka z Bielska- Białej. Fundacja ta łączy ekologię z działaniami społecznymi, bo stan środowiska w znaczący sposób wpływa na zdrowie i człowieka.

Dla naszych uczniów zostały przygotowane cztery stanowiska.

Więcej…

 

Eko uczeń klas młodszych

 

Więcej…Takim hasłem, przygotowaną scenką dotyczącą segregacji odpadów oraz wiedzą zabłysnęli uczniowie klas II i III w Gminnym Konkursie Wiedzy Ekologicznej. Naszą szkołę reprezentowali: Bartłomiej Kocur z kl. II a, Kamil Juszczyk z kl. II a oraz Łukasz Parma z klasy III a. Chłopcy na siedem startujących zespołów zajęli III miejsce i każdy z nich otrzymał pamiątkowy dyplom, zgniatarkę do puszek oraz profesjonalny kalkulator.  GRATULUJEMY.

Więcej…

 

Gościnne występy w przedszkolu

Więcej…7 listopada 2016 r. w ramach współpracy ze środowiskiem lokalnym odbyły się gościnne występy taneczne, poprzeplatane czytaniem bajki przez „mistrza pięknego czytania” w czyżowickim przedszkolu. Wystąpiła grupa

Więcej…

 

Spotkanie rodziców w 1a

Więcej…„Teraz rodzicom przedstawimy, czego w szkole się uczymy”- pod takim hasłem uczniowie klasy I 28 października zaprezentowali się przed swoimi rodzicami i opiekunami. Przedstawienie rozpoczęło się od krótkiej prezentacji siebie. Nie zabrakło też wspólnych piosenek i tańców.

Więcej…

 

Stypendyści SP Czyżowice 2015/2016

Więcej…W dniu 26.10.2016r w sali widowiskowej Gminnego Domu Pomocy Społecznej w Gorzycach, odbyła się coroczna, XI już gala „Gorzycka Perła”, połączona z rozdaniem stypendiów Wójta Gminy Gorzyce dla najlepszych uczniów naszej gminy w minionym roku szkolnym 2015/2016.

Warunkiem uzyskania stypendium było:

Więcej…

 
Więcej artykułów…
Reklama
Reklama

Reklama
Zagłosuj!
Odwiedza nas
Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 
Pomożesz?
Reklama
Licznik odwiedzin
Odsłon : 873158