Akcja XVII Edycji Góry Grosza

Więcej…W dniach od 28.11 do 9.12.2016 r. Rada Młodzieżowa zorganizowała kolejną już akcję „Góry Grosza”. Zebraną kwotę168,31 zapakowaną w dwie ciężkie paczki przekazaliśmy już dla Towarzystwa Nasz Dom na pomoc dla najbardziej potrzebujących dzieci, które nie wychowują się w swojej rodzinie.

Więcej…

 

Wizyta Św. Mikołaja

Więcej…6 grudnia w naszej szkole panowała wyjątkowa atmosfera, gdyż zgodnie z tradycją wszyscy oczekiwali na przybycie Świętego Mikołaja. Dotarł on do szkoły w workiem pełnym prezentów, które osobiście wręczał, co nasi uczniowie przyjęli bardzo entuzjastycznie.

Więcej…

 

VIII Cyberkonkurs Antyuzależnieniowy

Więcej…2 grudnia 2016 r. w WDK Czyżowice odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom VIII Cyberkonkursu Antyuzależnieniowego pt.: "Po alkoholu za kierownicą? Nie zgadzam się!"

Więcej…

 

Piłka ręczna – Olza 1.12.2016r

Więcej…W dniu 1 grudnia 2016r w SP Olza odbyły się coroczne zawody piłki ręcznej dziewczyn. W zawodach wystąpiło 8 drużyn. 6 zespołów reprezentowało naszą gminę, 2 zespoły to drużyny z Rydułtów oraz Pielgrzymowic. Nasza drużyna wylosowała miejsce w grupie A

Więcej…

 

Czytelnictwo w listopadzie

Więcej…Listopadowe podsumowanie wypożyczeń w naszej szkolnej bibliotece.

 

Zabawy andrzejkowe

Więcej…Zgodnie z wieloletnią tradycją sekcja do spraw imprez Rady Młodzieżowej zorganizowała w dniu 30 listopada 2016 r. zabawy andrzejkowe w sali nr 9. Członkowie samorządu byli podzieleni na grupy prezentując swoje stoiska, w których przeprowadzali zainicjowane zabawy. Wszystko odbyło się przy dźwiękach muzyki i grze świateł. Podczas imprezy

Więcej…

 

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Więcej…

Dnia 25 listopada br. obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Uczniowie mogli obejrzeć w bibliotece wystawę Misiów, książek o Misiach i spróbować miodu. Dla klas I – III przygotowane były kolorowanki z Misiami, a dla klas IV – VI quizy z nagrodami. Ten dzień spędziliśmy bardzo miło w towarzystwie naszych uroczych pluszaków, co uwieczniliśmy na zdjęciach poniżej.

Więcej…

 
Więcej artykułów…
Reklama
Reklama

Reklama
Zagłosuj!
Odwiedza nas
Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 
Pomożesz?
Reklama
Licznik odwiedzin
Odsłon : 895751