Mistrz pięknego czytania

Więcej…W dniu 24 października br. w naszej szkole odbył się konkurs „Mistrz pięknego czytania”. Do konkursu zgłosiło się aż 40 uczestników z kl. II-VI. W komisji zasiadły:

Więcej…

 

Szkolny turniej piłki nożnej halowej

Więcej…Z inicjatywy sekcji sportowej Rady Młodzieżowej w październiku 2016 r. odbył się SZKOLNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ CHŁOPCÓW KL. IV-VI. Gra odbyła się w dwóch etapach- eliminacje-każdy z każdym-finał. Drużyny barwnie prezentowały się w strojach sportowych, a gra wzbudziła wiele emocji i wrażeń.

Więcej…

 

Najlepsi czytelnicy

Więcej…Serdeczne gratulacje dla klasy III b, która zdobyła I miejsce w czytelnictwie w październiku 2016– Międzynarodowym Miesiącu Bibliotek Szkolnych. Klasa otrzymała dyplom oraz obiecaną „słodką nagrodę”.

Więcej…

 

Noc w bibliotece

Więcej…Z 21 na 22 października br. chętne dziewczyny należące do Aktywu bibliotecznego wraz z p. bibliotekarką G. Swoboda i p. P. Sosnecką spędziły noc w szkolnej bibliotece. Czas upłynął nam na czytaniu książki, oglądaniu filmu, zjedzeniu pysznej pizzy, a także na długich rozmowach... Noc spędzona wśród książek,

Więcej…

 

Deszczowa wycieczka do Rud

Więcej… W najbardziej deszczowy dzień, czyli czwartek 20 października, klasa II b udała się na wycieczkę do Rud Raciborskich oraz Nędzy. Pomimo niesprzyjającej aury, cały zaplanowany program został zrealizowany. Klasa odbyła przejazd kolejką wąskotorową, zwiedziła muzeum kolejki, zobaczyła najgrubszy w parku dąb szypułkowy oraz odwiedziła szkółkę leśną w Nędzy. Największą atrakcją całej wycieczki było jednak ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Więcej…

 

Z wizytą w bibliotece gminnej

Więcej…W dniu 17 października br. uczniowie z kółka bibliotecznego wraz z panią Gabrysią Swoboda udali się do Gminnej Biblioteki Publicznej w Czyżowicach. Wcześniej dzieci przygotowały kilkanaście pytań, które postanowiono zadać Pani Edycie Piecha podczas wizyty w bibliotece gminnej. Uczniowie dowiedzieli się m.in.:

Więcej…

 

Dzień Edukacji Narodowej 2016

Więcej…"Bo nauczyciel jest kapitanem co na okręcie dookoła świata płynie wraz z nami przez szkolne lata." W myśl tych słów uczniowie naszej szkoły uczcili Dzień Edukacji Narodowej. Akademia przeplatana była różnorodnymi wierszami, dowcipami, piosenkami oraz tańcami. Podczas programu artystycznego

Więcej…

 
Więcej artykułów…
Reklama
Reklama

Reklama
Zagłosuj!
Odwiedza nas
Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 
Pomożesz?
Reklama
Licznik odwiedzin
Odsłon : 873158