Turniej o Puchar Wójta Gminy Gorzyce

Więcej…18 października 2018 r. przy GOTSiR "Nautica" w Gorzycach w ramach obchodów "100-lecie niepodległej"  obędzie się  Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Gorzyce. Zapraszamy do udziału.

 

Międzyszkolne Zawody Pływackie

Więcej…W dniu 4.10.2018r na basenie GOSTiR Nautica w Gorzycach odbyły się Międzyszkolne Zawody Pływackie szkół podstawowych. Uczniów podzielono na dwie grupy: roczniki 2008-2011 (klasy I-IV) oraz 2003-2007.
Grupa młodsza startowała na dystansie 25m stylem dowolnym i grzbietowym osobno chłopcy i dziewczyny.

Więcej…

 

Słodziaki

GANG SŁODZIAKÓW– czytaj codziennie!

Czytaj codziennie minimum 10 minut przez 21 dni i zbieraj podpisy rodziców. Za każdy podpis rodzica potwierdzający spędzenie tego czasu z książką, nauczyciel bibliotekarz przyzna nagrodę – naklejkę ze Słodziakiem! Uczeń, który zbierze komplet naklejek i wykona pracę plastyczną do książki „Gang Słodziaków” weźmie udział w konkursie.

Więcej…

 

W Teatrze Ziemi Rybnickiej

Więcej…3 października klasy pierwsze oraz trzecia pojechały do Rybnika, do Teatru Ziemi Rybnickiej na przedstawienie pt :"Co w trawie piszczy". Piękne dekoracje i stroje były głównym atrybutem przedstawienia, które mówiło o prawdziwej przyjaźni.

Więcej…

 

Wybory do Rady Młodzieżowej

Więcej…W dniu 28 września 2018 r. na szkolnym patio zostały przeprowadzone wybory do Samorządu Uczniowskiego, w których udział wzięły wszystkie klasy. Głosowało 284 uczniów.

Nad całością w sposób bardzo sumienny czuwała komisja wyborcza w składzie:

Więcej…

 

Europejski Tydzień Sportu

Więcej…Europejski Tydzień Sportu, to ogólnoeuropejska kampania, realizowana pod hasłem " Bądź aktywny", mająca zachęcić dzieci i młodzież do aktywnego trybu życia. Jest inicjatywą Komisji Europejskiej mającej promować sport i aktywność fizyczną w całej Europie. W ramach tej akcji, w Szkole Podstawowej w Czyżowicach, w dniu 27.09.2018 r., odbyły się zawody lekkoatletyczne dla

Więcej…

 

"Rok dla Niepodległej"

Więcej…Nasi uczniowie biorą udział w konkursach Kuratorium Oświaty w Katowicach w ramach projektu "Rok dla Niepodległej".

Więcej…

 

Zawody sportowe

Więcej…Szkoła Podstawowa w Czyżowicach oraz Uczniowski Klub Sportowy "SPARTA" Czyżowice zapraszają

Więcej…

 

Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020

Informacje dla uczniów klas 8 i 3 gimnazjum, kandydatów do publicznych szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2019/2020. TUTAJ

 

 

Darmowe podręczniki

W roku szkolnym 2018/19 wszyscy uczniowie otrzymają z biblioteki szkolnej darmowe podręczniki. W związku z tym, przypomina się, że podręczniki są własnością Szkoły i stanowią część księgozbioru biblioteki szkolnej.

Uczniowie zobowiązani są

Więcej…

 

List MEN

List Minister Edukacji Narodowej dla rodziców i opiekunów POBIERZ TUTAJ

 
Więcej artykułów…