Dzień dziecka

Więcej…Z okazji Dnia Dziecka w połączeniu z Dniem Sportu, w dniu 1 czerwca 2017 r. na boisku LKS Naprzód Czyżowice, odbyły się zawody lekkoatletyczne dla uczniów klas I-III. Starsi uczniowie wybrali się na zawody biegów na orientację do czyżowickiego lasu.

Więcej…

 

Spotkanie

Dyrektor szkoły serdecznie zaprasza rodziców uczniów przyszłych klas pierwszych na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się we wtorek 30 maja 2017 r. w sali nr 1 o godzinie 17.00.

 

Mały i wielki książę

Więcej…30 maja klasy II A i II B pojechały pociągiem na wycieczkę do WCK w Wodzisławiu Śląskim. Tam mogli podziwiać uczennice naszej szkoły: Malwinę Rumpel, Magdalenę Chwołkę i Jessikę Orzechowską, które wraz z grupą "Memento" przedstawiły spektakl taneczny o dwóch księciach.  Dzięki naszym małym aktorom, dzieci miały możliwość zobaczenia zaplecza teatralnego i wejścia na prawdziwą scenę. Po spektaklu wszyscy udali się na zasłużony posiłek.

Więcej…

 

Festyn rodzinny

Więcej…Serdecznie zapraszamy do udziału w festynie rodzinnym "Wesołe Czyżowice", który odbędzie się 4 czerwca 2017 r. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie.

 

Konkurs historyczny

Więcej…W piątek 19 maja br. odbyła się I edycja Gminnego Konkursu Historycznego „Historia – świadek przeszłości” dla uczniów szkół podstawowych gminy Gorzyce. Uczestniczyło w nim 10 uczniów z 5 szkół. Uczestnicy rozwiązywali indywidualnie zadania, przygotowane przez pana Łukasza Gądzik, nauczyciela historii w jednej z katowickich szkół. Zmagania uczniów oceniła komisja w składzie:

Więcej…

 

Zbiórka makulatury

UWAGA UCZNIOWIE WSZYSTKICH KLAS

W naszej szkole organizujemy zbiórkę makulatury.

Akcja odbędzie się w dniach: 15.05.2017 – 26.05.2017. Makulaturę należ przynosić przewiązaną sznurkiem lub w kartonie (pakowane nie więcej niż 5 kg w paczce). Przyniesioną makulaturę należy złożyć u woźnego, każda ilość zostanie zważona i zapisana uczniowi oraz klasie.

 

Turniej hokeja stołowego

Więcej…13 maja 2017r. w naszej szkole odbył się turniej hokeja stołowego. Tytuł Mistrza Szkoły zdobył Michał Kacprzak, Wicemistrzem został Kacper Wojak, na trzecim miejscu znalazł się Mateusz Widenka. Zawodnicy

Więcej…

 
Reklama
Reklama

Reklama
Zagłosuj!
Odwiedza nas
Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 
Pomożesz?
Reklama
Licznik odwiedzin
Odsłon : 895743