II Otwarty Turniej QUARTO

Więcej…Dnia 25.05.2018 r. na terenie świetlicy szkolnej odbyły się kolejne rozgrywki quarto. Zainteresowanie tą formą spędzenia czasu wolnego, przy emocjach i zdrowej rywalizacje jest nadal aktualne i cieszy się powodzeniem mimo słonecznej aury za oknem. Było

Więcej…

 

Uczniowie z Czyżowic najlepsi w powiecie.

Więcej…W dniu 25.05.2018r na obiekcie Powiatowego Młodzieżowego Ośrodka Sportu przy ZST w Wodzisławiu Śląskim (budowlanka) odbył się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej dla uczniów oddziałów gimnazjalnych powiatu wodzisławskiego.

W zawodach

Więcej…

 

Wyniki konkursu "Kangur"

15 marca 2018 roku nasi uczniowie brali udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur. Wśród uczniów naszej szkoły wyróżnienia i nagrody książkowe otrzymali:

  • Łukasz Bura kl.III gimnazjum,
  • Kacper Wojak kl.VII,
  • Patryk Śmiałek i Anna Marcol z kl.VI,
  • Martyna Kajzerek z kl.IV
  • Piotr Gajdera z kl.II.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Finał Wojewódzki w Biegu na Orientację

Więcej…Finał Wojewódzki w Biegu na Orientację w Jastrzębiu Zdroju 24.05.2018

Nasza szkoła wystawiła trzy drużyny do Finału Wojewódzkiego w kategoriach:

Więcej…

 

Konkurs „Ja i mój zawód w przyszłości”

Więcej…21 maja br. w Powiatowym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śląskim odbył się konkurs  „Ja i mój zawód w przyszłości” organizowany wspólnie z Wydziałem Edukacji w Wodzisławiu Śląskim. Konkurs skierowany do klas 7 szkół podstawowych oraz 2 i 3 gimnazjum polegał na przygotowaniu krótkiego filmiku

Więcej…

 

II gminny konkurs historyczny

Więcej…18 maja br. w naszej szkole odbył się II gminny konkurs historyczny „Historia – świadek przeszłości”, w którym wzięli udział uczniowie ze szkół w: Czyżowicach, Gorzycach, Olzie, Rogowa i Turzy Śl. Pytania konkursowe przygotował pracownik wodzisławskiego

Więcej…

 

Czytam sobie w szkole

Książki objaśniają dziecku świat. Uczą samodzielności, budują poczucie własnej wartości, a także ćwiczą koncentrację. Wspierajmy dzieci w czytaniu dla przyjemności, pokazując im, ile radości dają książki. Zaprocentuje to w ich dorosłym życiu. Dlaczego samodzielne czytanie książek jest w przypadku dzieci tak ważne? Ponieważ:

Więcej…

 

Festiwal talentów 2018

Więcej…Zapraszamy do fotorelacji z imprezy.

Więcej…

 

Zbiórka makulatury

UWAGA
UCZNIOWIE WSZYSTKICH KLAS
w naszej szkole organizujemy:

zbiórkę makulatury

Akcja odbędzie się w dniach: 14.05.2018 – 28.05.2018

Makulaturę należ przynosić przewiązaną sznurkiem lub w kartonie (pakowane nie więcej niż 5 kg w paczce). Przyniesioną makulaturę należy złożyć u woźnego, każda ilość zostanie zważona i zapisana uczniowi oraz klasie.

 

Akcja – sesja fotograficzna:

Akcja – sesja fotograficzna: „Czytam sobie w szkole...”

Czytanie książek w różnych miejscach w szkole, fotografujemy np. telefonem komórkowym a wykonanie zdjęcia zgłaszamy bibliotekarzowi.

Po zebraniu większej ilości zdjęć zostaną one opublikowane na szkolnej stronie internetowej.

Akcja będzie trwała od 7 maja do 17 maja br.

Zachęcam do udziału! Gabriela Swoboda

 

Wyniki konkursu "Zaprośmy Anioły..."

Więcej…Dnia 8.05.2018 roku został rozstrzygnięty IV Powiatowy Konkurs Plastyczny ZAPROŚMY ANIOŁY DO SZKOŁYAnioł Czterech Pór Roku”. Komisja przyznała nagrody w następujących kategoriach:

Kategoria klas I-III:

Więcej…

 
Więcej artykułów…