Wesołego Alleluja

Więcej…

 

Konkurs matematyczny - Kangur

16 marca 2017 r. nasi uczniowie brali udział w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny. Najlepszy wynik w naszej szkole uzyskał Patryk Śmiałek - uczeń kl. Vb, który może pochwalić się wynikiem bardzo dobrym. Wyróżnienia w Kangurze zdobyli uczniowie: Koczy Dagmara kl.IIa, Kajzerek Martyna kl.IIIa, Marcol Anna kl.Va.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Wręczenie nagród.

Więcej…5 kwietnia 2017 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Wielkanocna pisanka".

Więcej…

 

Na niebiesko dla autyzmu

Więcej…Światowy Dzień Wiedzy o Autyzmie to święto obchodzone corocznie 2 kwietnia, mające na celu podnoszenie świadomości społecznej na temat autyzmu. W tym roku, po raz drugi Szkoła Podstawowa w Czyżowicach włączyła się w obchody Światowego Dnia Autyzmu. 3 kwietnia, na znak solidarności z osobami dotkniętymi autyzmem, dzieci naszej szkoły ubrały się na niebiesko.

Więcej…

 

Pasowanie na czytelnika

Więcej…W dniu 3I marca br. w naszej szkole odbyła się uroczystość pasowania uczniów klasy I na czytelnika biblioteki szkolnej. Na pasowanie przybyła klasa I wraz z wychowawczynią  Panią Mirosławą Nogły oraz Pan dyrektor Aleksander Kucza. Występy Aktywu

Więcej…

 

Miss i Mister Junior

Więcej…29 marca 2017 r. odbyły się wybory Miss i Mister Junior dla kl. I-III zorganizowane przez Radę Młodzieżową, w których startowało 11 kandydatów. Poszczególni uczestnicy mieli do wykonania różne zadania punktowane przez jury w skali od 1-5. Najpierw przedstawili się w zabawny, humorystyczny sposób mówiąc parę słów o sobie w kilku zdaniach.

Więcej…

 

Czytelnictwo w marcu

Więcej…Podsumowanie wypożyczeń w naszej szkolnej bibliotece w miesiącu marcu.

 
Reklama
Reklama

Reklama
Zagłosuj!
Odwiedza nas
Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 
Pomożesz?
Reklama
Licznik odwiedzin
Odsłon : 873158