Światowy Dzień Tabliczki mnożenia

Więcej…W piątek 30.09.2016 w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Każdy uczeń, rodzic, nauczyciel mógł wziąć udział w konkursie organizowanym tego dnia w sali matematycznej. Uczestnicy mieli do rozwiązania

Więcej…

 

Spotkanie z Wolontariuszką

Więcej…Dnia 30 września odwiedziła nas młoda wolontariuszka, która przez niecały rok przebywała w Zambii (południowa Afryka). Pracowała w sierocińcu dla chłopców oraz w szpitalu.

Więcej…

 

Wybory do Rady Młodzieżowej

Więcej…W dniu 16 września odbyły się w naszej szkole demokratyczne wybory do nowej Rady Młodzieżowej , w których startowało 33 kandydatów. W głosowaniu udział wzięły klasy od I - VI o łącznej liczbie głosujących 261. Cała akcja została poprzedzona

Więcej…

 

I Trójbój Lekkoatletyczny

Więcej…W dniu 14.09.2016r na nowym obiekcie sportowym LKS „Naprzód” Czyżowice odbył się I Trójbój Lekkoatletyczny zorganizowany w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu.

W zawodach wystartowały 4-osobowe drużyny w kategoriach klas I-III oraz IV-VI, osobno dla dziewczyn jak i chłopców. Każda klasa wyłoniła swoich reprezentantów w eliminacjach klasowych.

Więcej…

 

Szkolny konkurs czytelniczy

W listopadzie odbędzie się Szkolny Konkurs Czytelniczy polsko – angielski ze znajomości lektury „Lew, czarownica i stara szafa” oraz ze znajomości filmu o tym samym tytule.

Więcej…

 

Darmowe podręczniki

W roku szkolnym 2016/2017 uczniowie klas I - V wypożyczyli z biblioteki szkolnej darmowe podręczniki. W związku z tym, przypomina się, że podręczniki są własnością Szkoły i stanowią część księgozbioru biblioteki szkolnej.
Uczniowie zobowiązani są do dbania o podręcznik:

Więcej…

 

Spotkanie z policją

Więcej…6 września 2016 przedstawiciele Policji przeprowadzili wśród uczniów klasy I pogadankę na temat bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły. Nasi goście zwrócili uwagę na niebezpieczeństwa, jakie mogą czyhać na dzieci. Uczniowie mieli okazję obejrzenia radiowozu. Wspólnie z dziećmi przypomnieli zasady bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię.

Więcej…

 
Reklama
Reklama

Reklama
Zagłosuj!
Odwiedza nas
Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości 
Pomożesz?
Reklama
Licznik odwiedzin
Odsłon : 873175