Szkolny konkurs czytelniczy

W listopadzie odbędzie się Szkolny Konkurs Czytelniczy polsko – angielski ze znajomości lektury „Lew, czarownica i stara szafa” oraz ze znajomości filmu o tym samym tytule.

Więcej…

 

Darmowe podręczniki

W roku szkolnym 2016/2017 uczniowie klas I - V wypożyczyli z biblioteki szkolnej darmowe podręczniki. W związku z tym, przypomina się, że podręczniki są własnością Szkoły i stanowią część księgozbioru biblioteki szkolnej.
Uczniowie zobowiązani są do dbania o podręcznik:

Więcej…

 

Spotkanie z policją

Więcej…6 września 2016 przedstawiciele Policji przeprowadzili wśród uczniów klasy I pogadankę na temat bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły. Nasi goście zwrócili uwagę na niebezpieczeństwa, jakie mogą czyhać na dzieci. Uczniowie mieli okazję obejrzenia radiowozu. Wspólnie z dziećmi przypomnieli zasady bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię.

Więcej…

 

Inauguracja roku szkolnego 2016/2017

Więcej…1 września odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2016/2017. Tradycyjnie już dyrektor szkoły pan Aleksander Kucza gorąco powitał wszystkich uczniów, a w szczególności tych, którzy po raz pierwszy przekroczyli próg naszej szkoły. Na początku nasi najmłodsi uczniowie obejrzeli przedstawienie

Więcej…

 

Stypendium szkolne

Gmina Gorzyce ogłasza nabór wniosków o przyznanie Gmina Gorzyce pomocy materialnej o charakterze socjalnym dla uczniów z terenu Gminy Gorzyce w roku szkolnym 2016/2017

Więcej…

 
Reklama
Reklama

Reklama
Zagłosuj!
Odwiedza nas
Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 
Pomożesz?
Reklama
Licznik odwiedzin
Odsłon : 908058