Strona główna/Aktualności

Aktualności

Znaleziono wiadomości: 51.

 • Akcja kartek urodzinowych dla Blanki 2019-11-05

  Akcja kartek urodzinowych dla Blanki

  W październiku wychowankowie świetlicy szkolnej przyłączyli się do akcji wykonania kartek urodzinowych dla 5-letniej Blanki z Rogowa, która jest chora na białaczkę, a podczas swoich urodzin znalazła się w szpitalu i nie mogła obchodzić swoich urodzin tak jak inne dzieci. My byliśmy myślami z nią. Pani Ania Michna zebrała wszystkie kartki dla Blanki, a było ich aż 621.

 • Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych  2019-11-01

  Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych 

  W miesiącu październiku, który obchodzony jest jako Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych zorganizowany został konkurs.

 • Zbiórka dla zwierząt - zakończona 2019-10-28

  Zbiórka dla zwierząt - zakończona

  W dniu 23 października zostały przekazane dla psów i kotów przebywających w wodzisławskim „Przytulisku” wszystkie dary zebrane w bibliotece szkolnej. W imieniu opiekuna zwierząt Pana Rafała Połednika składam serdeczne podziękowania dzieciom, rodzicom, nauczycielom i obsłudze za przyniesione dary.

 • Nowości książkowe w naszej bibliotece 2019-10-28

  Nowości książkowe w naszej bibliotece

  Zapraszam do wypożyczania nowych książek zakupionych w październiku. Przypominam, że cały czas trwa konkurs dla kl. II - VIII. Klasa, która w październiku wypożyczy największą liczbę książek, otrzyma dyplom i nagrodę.

 • Podziękowania 2019-10-18

  Podziękowania

  Dyrekcja oraz pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Jastrzębiu Zdroju dziękują dyrekcji, gronu pedagogicznemu oraz rodzicom Szkoły Podstawowej im. W. Woźniaka w Czyżowicach za życzliwość oraz za udzieloną pomoc rzeczową.

 • Mój przyjaciel Miś 2019-10-11

  Mój przyjaciel Miś

  Od 2002 roku 25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia, z tej okazji biblioteka szkolna ogłasza konkurs plastyczny - Mój przyjaciel MIŚ dla uczniów z kl. I - III. Pluszowy Miś od ponad stu lat jest najwierniejszym przyjacielem dzieci na całym świecie. Towarzyszy dzieciom w ich codziennym życiu dzieląc z nimi chwile radości, bywa również powiernikiem smutków i lęków. Miś stał się również jednym z ulubionych

 • Betlejem w Jastrzębiu Zdroju 2019-10-11

  Betlejem w Jastrzębiu Zdroju

  W bibliotece szkolnej organizowana jest zbiórka dla Zakładu Leczniczo - Opiekuńczego BETLEJEM w Jastrzębiu Zdroju. Dary takie jak: chusteczki nawilżane, pampersy kremy na odparzenia, składać można w bibliotece szkolnej do końca listopada br. Szczegóły na plakatach.

 • Kolejne sukcesy naszych pływaków 2019-10-10

  Kolejne sukcesy naszych pływaków

  W dniu 10.10.2019 r. na basenie Nautica w Gorzycach odbyły się Międzyszkolne Zawody Pływackie. Organizatorem zawodów byli: Gmina Gorzyce, Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śl. oraz GOTSiR Nautica w Gorzycach. W zawodach udział wzięły szkoły z terenu naszej gminy jak również SP 1,2,10,17 z Wodzisławia, SP Tworków, SP Bieńkowice, SP Skrzyszów. W sumie w zawodach wystąpiło 135 zawodników.

 • Półfinał w piłce nożnej 2019-10-09

  Półfinał w piłce nożnej

  9.10.2019 r. na czyżowickim orliku rozegrane zostały eliminacje do półfinału powiatu w piłce nożnej chłopców z rocznika 2007-2009. Drużyna z Czyżowic w składzie: Juszczyk Kamil, Goły Wojciech, Lis Konrad, Szryt Cezary, Szczyrba Antoni, Szpejcher Stanisław, Gawliczek Filip, Ogierman Wojciech, Szermuszyn Oliwier spisała się na medal zajmując I miejsce.

 • Październik miesiącem bibliotek szkolnych 2019-10-08

  Październik miesiącem bibliotek szkolnych

  W tym miesiącu szczególnie gorąco zachęcam wszystkich uczniów do wypożyczania książek z naszej szkolnej biblioteki, gdyż klasa, która wypożyczy ich najwięcej, otrzyma dyplom i słodycze. Oprócz tego zapraszam do obejrzenia gazetki tematycznej i wystawy „uczniowskich zakładek”. Nadal zbieramy potrzebne rzeczy dla psów i kotów.

do góry