DropInWindow

Wycieczka na kopalnię

Więcej…20 listopada 2019 r. klasy II udały się na wycieczkę do Rydułtów. Uczestnicy zwiedzili Izby Pamięci, weszli na teren kopalni i zobaczyli Stację  Ratownictwa Górniczego.  Na zakończenie dzieci miały okazję zwiedzić również komisariat policji. Wycieczkę wszyscy uznali za udaną. :)

Więcej…

 

Szkolny Dzień Postaci z Bajek

Więcej…Z inicjatywy Rady Młodzieżowej w dniu 14 listopada 2019 r. odbył się w naszej szkole SZKOLNY DZIEŃ POSTACI Z BAJEK, w którym uczestniczyło 80 dzieci. Organizatorzy byli mile zaskoczeni taką ilością przebierańców.

Więcej…

 

Nagroda za czytelnictwo

Więcej…

W miesiącu październiku, który obchodzony jest jako Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych zorganizowany został konkurs. Klasa, która wypożyczy najwięcej książek z biblioteki szkolnej otrzyma nagrodę.

Więcej…

 

Akcja kartek urodzinowych dla Blanki

Więcej…

W październiku wychowankowie świetlicy szkolnej przyłączyli się do akcji wykonania kartek urodzinowych dla 5 -letniej Blanki z Rogowa, która jest chora na białaczkę, a podczas swoich urodzin znalazła się w szpitalu i nie mogła obchodzić swoich urodzin tak jak inne dzieci.

Więcej…

 

Drużynowe zawody w badmintona

28.10 i 29.10.2019r na hali sportowej w Lubomi, odbyły się powiatowe drużynowe zawody w badmintona dziewcząt i chłopców.
Nasze drużyny w składzie:

Więcej…

 

Zbiórka dla zwierząt – zakończona

Więcej…

W dniu 23 października zostały przekazane dla psów i kotów przebywających w wodzisławskim „Przytulisku” wszystkie dary zebrane w bibliotece szkolnej. W imieniu opiekuna zwierząt Pana Rafała Połednika składam serdeczne podziękowania dzieciom,

Więcej…

 

Nowości książkowe w naszej bibliotece

Więcej…

Zapraszam do wypożyczania nowych książek zakupionych w październiku. Przypominam, że cały czas trwa konkurs dla kl. II - VIII. Klasa, która w październiku wypożyczy największą liczbę książek, otrzyma dyplom i nagrodę.

G.Swoboda

 

Kolejne sukcesy naszych pływaków

Więcej…W dniu 10.10.2019 r. na basenie Nautica w Gorzycach odbyły się Międzyszkolne Zawody Pływackie.

Organizatorem zawodów byli: Gmina Gorzyce, Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śl. oraz GOTSiR Nautica w Gorzycach.

W zawodach udział wzięły szkoły z terenu naszej gminy jak również SP 1,2,10,17 z Wodzisławia, SP Tworków, SP Bieńkowice, SP Skrzyszów. W sumie w zawodach wystąpiło 135 zawodników.

Nasz szkoła wystawiła aż 20 zawodników.

Więcej…

 

Podziękowania

Więcej…Dyrekcja oraz pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Jastrzębiu Zdroju dziękują dyrekcji, gronu pedagogicznemu oraz rodzicom Szkoły Podstawowej im. W. Woźniaka w Czyżowicach za życzliwość oraz za udzieloną pomoc rzeczową.

 

Betlejem w Jastrzębiu Zdroju

Więcej…

 

W bibliotece szkolnej organizowana jest zbiórka dla Zakładu Leczniczo – Opiekuńczego BETLEJEM w Jastrzębiu Zdroju.

Dary takie jak: chusteczki nawilżane, pampersy kremy na odparzenia, składać można w bibliotece szkolnej do końca listopada br.

Szczegóły na plakatach.

 

Mój przyjaciel Miś

Więcej…

Od 2002 roku 25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia, z tej okazji biblioteka szkolna ogłasza konkurs plastyczny - Mój przyjaciel MIŚ dla uczniów z kl. I – III.

Pluszowy Miś od ponad stu lat jest najwierniejszym przyjacielem dzieci na całym świecie. Towarzyszy dzieciom w ich codziennym życiu dzieląc z nimi chwile radości, bywa również powiernikiem smutków i lęków. Miś stał się również jednym z ulubionych bohaterów literatury dziecięcej i na stałe zagościł w świecie bajek.

Więcej…

 
Więcej artykułów…

Polityka plików cookies TUTAJ

Reklama
Reklama

Reklama

Reklama
Odwiedza nas
Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 
Pomożesz?
Reklama
Licznik odwiedzin
Odsłon : 1439936